Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb.

Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Rozumiem

Články

Táto stránka vznikla s cieľom znižovať riziká užívania drog. Nepodporujeme užívanie akýchkoľvek drog. Web sa snaží minimalizovať riziká, ktoré s užívaním drog súvisia. Užívanie akejkoľvek látky akýmkoľvek spôsobom, môže viesť k závažným zdravotným a iným problémom. Zverejnenými informáciami sa snažíme zmierniť negatívne dopady užívania drog  na zdravie a život. Pokiaľ je to možné, vyhni sa užívaniu drog. Zabrániš tak problémom a riziku vzniku drogovej závislosti. Navštív sekciu pomoci a vyhľadaj odbornú pomoc.

Na zabezpečenie tohto cieľa je dôležité dodržovať nasledujúce pravidlá:

  • obsah webu drogy.org  má výlučne informatívny charakter a v žiadnom prípade nenahrádza odbornú starostlivosť a poradenstvo
  • OZ Odyseus nezodpovedá za škody a nepríjemnosti, ktoré by mohli vzniknúť použitím alebo zneužitím informácií z tohto webu
  • používateľ/používateľka webu môže informácie z webu použiť len na osobné potreby. Akékoľvek šírenie textu, obrázkov alebo príspevkov z fóra nie je možné šíriť ďalej tretím osobám.
  • je vyslovene zakázané používať informácie o drogách na akúkoľvek propagáciu, podporu alebo navádzanie k užívaniu drog.
  • OZ Odyseus si vyhradzuje právo neuverejňovať obsah, ktorý porušuje zákony SR